O spoločnosti

Vitajte v obchode s monitorovacími systémami pre motorové vozidlá!

 

Naša spoločnosť ponúka na predaj monitorovacie systémy pre takmer každý typ motorového vozidla. Sú určené pre všetky odbory, odvetvia a spôsoby monitoringu vozidiel. Uplatnia sa pri monitoringu výskytu a pohybu, v logistike, sledovaní a lokalizácii, ako pomoc pri zabezpečení vozidiel a pre rozmanité ďalšie spôsoby použitia. Technické súčasti našich monitorovacích systémov sú plne certifikované pre európsky trh a spĺňajú jeho náročné kvalitatívne i technické štandardy.

 

Samozrejmosťou je pre nás maloobchodný a veľkoobchodný predaj pre firmy a inštitúcie, rôzne formy medzifiremnej spolupráce – obchodovanie typu B2B a riešenie špecializovaných a komplexných zákaziek pre súkromný i verejný sektor.

 

Okrem aktuálne ponúkaných monitorovacích systémov Vám vďaka širokej a kvalitnej obchodnej sieti dokážeme ponúknuť i mnohé ďalšie špecializované monitorovacie systémy, monitorovacie platformy, súvisiace služby a školenia podľa požiadaviek zadaného dopytu. V prípade požiadavky dokážeme s Vami spolupracovať na vývoji a výrobe špecializovaných monitorovacích systémov, schém a príslušného software-u na mieru.

 

Ponúkame korektný profesionálny vzťah predajca-zákazník. Naši technici a dizajnéri udržujú stránku rýchlu a jednoduchú na používanie. Sme prozákaznícky orientovaný profesionálny internetový obchod a veríme, že s našimi monitorovacími systémami a službami budete maximálne spokojní a odporučíte nás aj Vašim známym. Pracovníci oddelenia služieb zákazníkom Vás radi obslúžia a zodpovedajú Vám na Vaše otázky. Prajeme Vám príjemné nakupovanie a pekný a úspešný deň!

 

Web Gps-monitoring-vozidiel.sk prevádzkuje spoločnosť SANTOP s. r. o., Martina Benku 2341/3, 95503, Topoľčany, Slovenská republika.

IČO: 47082631; DIČ: 2023743403